Miniaturní kousek technologie s gigabitovými výsledky

Ať už stahujete velké soubory, hrajete online hry nebo třeba streamujete video, potřebujete rychlé, spolehlivé připojení, které vás nenechá ve štychu. Nezáleží na tom, jestli pracujete na notebooku, tabletu nebo telefonu, miniaturní, externí síťová karta ADE-MINIC vám zajistí rychlé, stabilní připojení, ať už jste kdekoliv.


Externí síťová karta AXAGON ADE-MINIC představuje praktické řešení pro rozšíření funkcí vašeho zařízení. Jednoduše přemění váš USB-C 3.2 Gen 1 port na Gigabit Ethernet port, což znamená rychlé a spolehlivé síťové připojení. Tato USB síťovka je kompatibilní s rychlostmi 10/100/1000 Mbit/s a umožní vám doplnit chybějící síťový RJ-45 konektor, přidat další síťovou kartu nebo nahradit nefunkční síťové připojení.

 

 

LAN adaptér nabízí širokou škálu funkcí, včetně IPv4/IPv6 checksum pro snížení zátěže procesoru kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci, TCP large send offload a podporu práce s VLAN, nebo například pokročilé funkce Power Managementu.

 

 

Kovový obal vyrobený z hliníku zajišťuje nejen dokonalou mechanickou ochranu, ale také efektivní odvod tepla. S minimálními rozměry a nízkou hmotností je ideálním doplňkem pro přenosné počítače a mobilní zařízení. Kompatibilita s operačními systémy Windows, macOS, Linux, Chrome OS a Android umožňuje jeho použití s širokou škálou zařízení vybavených moderním oboustranným USB Type C konektorem. Ve Windows od verze 8.1 výše je instalace tohoto adaptéru snadná a probíhá automaticky bez nutnosti připojení k internetu.

 

 

Ethernet adaptér ocení i uživatelé tabletů a mobilních telefonů, kteří preferují kabelové Ethernet připojení.

 

 

Vše co jste chtěli vědět o síťové kartě ADE-MINIC.

K nejlepším cenám vede cesta tudy.
 

Zpět