Král mezi huby

Dokážete si představit hub, který v sobě pojme jakýkoliv M.2 disk a zároveň umožní užít si hraní her na dvou monitorech s podporou oblíbených herních frekvencí? To vše, a ještě mnohem víc dokáže naše poslední novinka. Jedná se o multiportový USB-C 10Gbps hub AXAGON HMC-12GM2 GEN2COMBO 12in1, který nabídne jedenáct portů a navíc možnost připojení M.2 disku. To vše v jednom kompaktním zařízení.


AXAGON HMC-12GM2 je ideálním doplňkem pro notebooky jako je například Apple MacBook Air nebo MacBook Pro, které mají omezený počet portů. Díky oboustrannému USB-C konektoru s rychlostí až 10Gb/s snadno a rychle připojíte k počítači až dva monitory s rozlišením až 4K/60Hz Ultra HD nebo mezi hráči oblíbeným rozlišením 2K/144Hz či FullHD /240Hz. Monitory můžete připojit pomocí HDMI nebo DisplayPort výstupu, které podporují také přenos vícekanálového zvuku a HDR (vysoce dynamický rozsah) pro lepší barvy a kontrast. Aby video výstupy fungovaly správně, musí zařízení podporovat na USB-C výstupu technologii DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode) nebo port Thunderbolt 3 a výše.

 

Praktickou součástí hubu je vestavěný slot pro M.2 SSD disk, který vám z hubu vytvoří praktické datové úložiště pro zálohování nebo migraci dat. Slot podporuje NVMe i SATA M.2 disky s délkou 2242 nebo 2280 mm.

Dále můžete k hubu připojit až čtyři USB zařízení pomocí tří USB-A portů a jednoho USB-C portu. Dva USB-A porty mají rychlost 5Gbps. Třetí USB-A a USB-C zvládají rychlost 10Gbps pro náročnější zařízení.  Druhý USB-C konektor je vyhrazen pouze pro nabíjení telefonů nebo notebooků pomocí technologie Power Delivery 3.0 výkonem až 100W. Stačí zapojit vhodnou USB-C Power Delivery nabíječku do hubu a připojit k notebook, který tuto technologii podporuje.

Gigabitová síťová karta vám umožní stabilní a spolehlivé připojení k internetu, nahradí porouchaný, nebo chybějící síťový RJ-45 Ethernet konektor a zajistí tak připojení bez výpadků wifi sítě. Pro přenos dat z karet můžete využít čtečku SD/microSD karet. Poslech hudby nebo komunikaci zajistí 3.5mm audio jack, do kterého můžete zapojit reproduktory nebo sluchátka s mikrofonem.

 

Elegantní provedení z kvalitního hliníku poskytuje jak mechanickou odolnost, tak i pasivní chlazení. O aktivní chlazení se postará tichý integrovaný ventilátor, který chladí jak M.2 disk tak samotné tělo hubu. Designové zpracování navíc dodá vašemu pracovnímu stolu ten správný šmrnc. 

 

Vše co jste chtěli vědět o hubu HMC-12GM2.

K nejlepším cenám vede cesta tudy.
 

Zpět