Interní čtečka CRI-S3 oceněna

Z testu USB 3.0 čteček na PCTuning.cz: "Mezi interními čtečkami paměťových karet s přehledem zvítězil model Axago CRI-S3, který je levný a současně jako jediný z testovaných modelů plně podporuje USB 3.0 rozhraní i pro čtení karet."


Čtečka AXAGO CRI-S3 jako jediná v konkurenci USB 3.0 interních čteček

  • Akasa AK-ICR-07U3
  • Icy Box IB-864-B
  • NZXT Aperture M

plně využívá USB 3.0 rozhraní nejen pro připojení externího USB 3.0 portu na panelu čtečky, ale také díky použití USB 3.0 čipu samotná čtečka dokáže využít potenciálu rychlých paměťových karet.

Citujeme doslovně z testu:
"Především u interních čteček se vyplatí ověřit komunikační rozhraní, které čtečka fakticky používá. Ačkoliv u všech čtyřech testovaných modelů výrobce uvádí podporu USB 3.0, v praxi se ukázalo, že u tří z nich používal rozhraní USB 3.0 jen přídavný USB konektor, zatímco samotná čtečka byla připojena k USB 2.0. Pouze jediná interní čtečka plně využívala USB 3.0. Šlo o model Axago CRI-S3 určený do 3,5" pozice, který pořídíte za rozumných 350 Kč s daní a podporuje všechny běžně podporované typy karet. Mezi interními čtečkami jde o jasného kandidáta ke koupi a z testu si odnese ocenění."

Kompletní znění srovnávacího testu z 9. 12. 2013 zde.

Produktová stránka čtečky CRI-S3 s podrobnými informacemi zde.

 

Zpět