Záloha dat, to je to oč tu běží

Zálohujete data pravidelně, nebo jednou za čas provedete velkou čistku? Ať už tak či onak, určitě se vám bude hodit dokovací stanice AXAGON ADSA-SN. Zapojíte do ní libovolný SATA disk a navíc instalaci zvládne i naprostý laik - disk jen zasunete a tradáááá.... Můžete vesele zálohovat.SuperSpeed USB dokovací stanice AXAGON ADSA-SN COMPACT HDD/SSD DOCK připojí k počítači snadno a rychle libovolný SATA disk.
Šikovný pomocník pro nejjednodušší a nejrychlejší způsob připojení libovolných SATA disků k počítači - disk jen zasunete do základny. Automatickou instalaci stanice zvládne i úplný laik.
Rozhraní SATA 6G s podporou UASP dovolí užívat si rychlost moderních SSD disků. Podpora funkce TRIM pro omezení pozvolné degradace výkonu SSD v čase. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici připojených disků. Podpora uspávání připojených disků i stanice.
Nízko položené těžiště dokovací stanice pro dobrou stabilitu. Gumové nožky pro omezení vibrací. Moderní minimalistický design skříně s pláštěm z hliníku.


Vše co jste chtěli vědět o dokovací stanici  ADSA-SN.
K nejlepším cenám vede cesta tudy.

Zpět