Výkonná nabíječka zvládá telefony i notebooky

Snem nás všech je mít jednu nabíječku na vše. A protože se sny mají plnit, připravili jsme pro vás kompaktní nabíječku do sítě, která si poradí nejen s telefonem nebo tabletem, ale díky celkovému výkonu 65W zvládá plnohodnotně nabíjet i notebooky.


Kompaktní cestovní nabíječka do sítě AXAGON ACU-DPQ65 GaN pro rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 65W nabíječka dobíjí notebooky, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také dva oboustranné USB-C konektory.
Ultra kompaktní velikost a vysoký výkon je daný požitou novou GaN technologíí. Použité součástky s Nitridem Galia pracují s vysokou účinností, což umožňuje dosahovat vysokých výkonů při malé velikosti.
Dva výstupy Power Delivery 3.0 USB type C a jeden Quick Charge 4+ USB type A umožní rychlé nabíjení nejen smartphonů a tabletů, ale také nabíjení notebooků. Nabíječka je kompatibilní se standardy rychlého nabíjení telefonů Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, ale i PD nabíjení notebooků Lenovo, HP, Dell a dalších.
Technologie Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rychlejší nabíjení telefonů než běžná USB nabíječka. Technologie Power Delivery 3.0 zajistí podporu nejen pro moderní telefony, ale i pro nabíjení moderních notebooků.
Funkce AIC rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí optimální rychlost nabíjení, funkce CC zajistí stabilní průběh nabíjení. WIV funkce širokého rozsahu vstupního napětí chrání adaptér proti podpětí a přepětí na vstupu a umožní použití více "národních napájecích standardů".
Pokročilý systém ochran na výstupu nabíjecího adaptéru chrání nabíjené zařízení před poškozením.
Tělo napájecího adaptéru má příjemný tvar a kompaktní velikost. Proti klasickým nabíjecím adaptérům stejných parametrů je velikost nabíječky o třetinu až polovinu menší. Kombinace malých rozměrů, dosažených pomocí GaN technologie a širokému rozsahu vstupního napětí, dělá z nabíječky ideálního pomocníka na cesty. Provoz nabíječky signalizuje elegantní bílá LED, která neoslňuje.

 

 

Vše co jste chtěli vědět o cestovní nabíječce do sítě ACU-DPQ65.

Zpět