USB printer adapter v novém kabátě

I na čistě užitkových produktech je co vylepšovat a tak nastal čas i pro úspěšný USB adaptér AXAGO ADP-40 pro připojení starších tiskáren s paralelním portem. Nový AXAGON ADP-1P36 přináší nejnovější čip, lepší kabel, odolnější tělo.


Obdobně se dočkal následníka i USB printer adapter AXAGO ADP-25 ve formě novinky AXAGON ADP-1P25.

Nové verze dělají v zásadě to stejné co jejich předchůdci, pouze ještě o něco lépe. Aktuální verze čipu Prolific garantuje bezproblémovou kompatibilitu s novými verzemi Windows, kvalitnější dobře stíněný kabel je odolnější proti rušení a zároveň neruší a nové velmi odolné tělo adaptéru dovolí i tvrdší zacházení např. ve výrobní sféře.

USB printer adaptéry ADP-1P36 a ADP-1P25 snadno vyřeší problém připojení starší tiskárny vybavené pouze paralelním portem k novému počítači, který už paralelní rozhraní neobsahuje.
 


Bezproblémová kompatibilita adaptérů je zajištěna originálním čipem společnosti Prolific. Pozor na problémové adaptéry s neoriginálními čipy.
Instalace ovladačů adaptéru je zcela automatická, protože jsou již standardní součástí operačních systémů Windows, Mac OS nebo Linux. Uživatel v případě potřeby pouze instaluje ovladače připojované tiskárny.

 


Kompaktní převodník má přímo v těle integrován konektor DB25 samice, který je určen hlavně pro propojení s kabelem tiskárny.
Také jej lze přímo připojit k zařízením vybaveným DB25 samec konektorem.


 

Kompaktní převodník má přímo v těle integrován nejrozšířenější paralelní konektor 36-pin Centronics samec a dovoluje tak spolehlivé přímé připojení k většině tiskáren s paralelním portem.

U ADP-1P36 a ADP-1P25 je:
Bi-Directional Interface: Obousměrná komunikace umožňuje kontrolu stavu tiskárny z počítače.
Podpora všech IEEE1284 kompatibilních tiskáren, multifunkčních zařízení a dalších IEEE1284 kompatibilních periferií.

 


Adaptéry ADP-1P36 a ADP-1P25 májí poctivý 5 mm tlustý USB kabel s dvojitým stíněním, který zaručuje stabilní datové přenosy bez rušení.
Dostatečně dlouhý k adaptéru napevno uchycený USB kabel s délkou 1.5 m vyhoví ve většině případů.

 


Elektronika obou adapterů je zalita v plastu a tvoří tak velmi odolný celek vhodný i do průmyslových aplikací.
 


Vše co jste chtěli vědět o ADP-1P36.
Vše co jste chtěli vědět o ADP-1P25.

K nejlepším ceným tudy: ADP-1P36, ADP-1P25.
 

Zpět