Jednoduché řešení, jak dokovat moderní počítače

Taháte s sebou notebook sem a tam, jako kočka koťata a už vás unavuje neustále připojování a odpojování konektorů všech zařízení, které máte do notebooku zapojeny? Nás také, proto jsme spojili naše 3 prémiové výrobky a vytvořili tak praktickou dokovací sestavu, se kterou vám bude stačit zapojit jediný konektor pro všechna zařízení.


Nabíječka je základ
Proto jsme zvolili kompaktní ACU-DPQ65 s výkonem 65W a třemi výstupy - 2x USB-C a 1x USB-A. Malé rozměry a vysoký výkon je daný využitím nové GaN technologie. Nabíječka podporuje nejmodernější protokoly jako jsou například Power Delivery 3.0 nebo Quick Charge 4+ s nimiž můžete notebooky, telefony a další mobilní zařízení nabíjet nejvyšší možnou rychlostí.
Více informací:
ACU-DPQ65

Prémiový kabel
Dalším dílkem skládačky je prémiový propojovací datový a nabíjecí kabel BUCM-CM20AB HQ USB 2.0 s USB-C konektory na obou koncích. Nylonový oplet, kovové koncovky a kvalitní datové a napájecí vodiče zaručí dlouholetou životnost. Kabel je kompatibilní s moderními protokoly pro nabíjení notebooků a dalších zařízení. S podporou Power Delivery 60W skvěle tak doplní naši nabíječku ACU-DPQ65.
K dispozici ve třech délkách:
1m – BUCM-CM10AB
2m – BUCM-CM20AB
3m – BUCM-CM30AB

Když porty nestačí
Poslední připojenou částí je replikátor portů HMC-6GL s USB-C 3.2 Gen 1 rozhraním, který vašemu notebooku přidá šest portů navíc. 3x USB-A pro přenos dat rychlostí 5Gbit/s, 1x HDMI port s podporou rozlišení až do 4K/30Hz nebo FullHD při frekvenci 120Hz, které je používané zejména u herních monitorů, 1x Gigabitový Ethernet konektor pro stabilní internetové spojení a 1x USB-C PD až 100W pro připojení nabíječky.
Vše co potřebujete vědět:
HMC-6GL